• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beauty Time Belgin Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Belgin Demirtaş

Güzellik kişiden kişiye göre değişen bir kavramdır. Ancak herkes sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak ister. Hayal ettikleri gibi görünmek ve özgüvenlerin yükselmesi için pek çok kadın güzellik salonlarını tercih etmektedir. Cilt çok hassas bir yapıya sahip olduğu için yapılacak işlemlerin uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Böylelikle en kolay ve doğru şekilde kısa bir süre içerisinde sonuçları görebilirsiniz.

Beauty Time Belgin Güzellik Salonu olarak sizlere uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturmaktayız. Hijyenik ve sağlık açısından en uygun ortamları oluşturarak titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmaktayız.

Adana güzellik merkez alanında verdiğimiz hizmeti ile profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Geniş hizmet yelpazemiz ile de istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz her şeye rahatlık ile ulaşabilirsiniz.

Stres, yorgunluk, kullanılan makyaj ve bakım malzemeleri zamanla ciltte neden olduğu sorunlar cilt bakımı ile çözülebilmektedir. Çok detaylı bir şekilde derinlemesine cildiniz temizlenmektedir. Hizmetlerimiz içerisinde el ve ayak bakımı, kirpik lifting, microleeding, fibroblast ve lazer epilasyon bulunmaktadır. Ayrıca lazer epilasyon hizmetimiz yalnızca kadınlara değil erkeklere de verilmektedir.

Ürünlerimiz ve cihazlarımız kaliteli ve uygulamalar için en ideal olanları kullanılmaktadır. İstenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalınmaması içinde gerekli bütün çalışmalar önceden yapılmıştır. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerde de oldukça iddialıyız. Daha ileriyi hedefleyen hizmet anlayışımız ile çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR