• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bebem Baby Spa Keşan Doğum Akademisi

Adres :

Yeni Mahalle Güllbey Caddesi Avukat Apt. No: 16 Kat: 1 D: 1 Zemin Kat Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Çirozlar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 599 59 22

Bebem Baby Spa Keşan kaliteli hizmetler vermek için birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Bebeklerin temel zihin ve gelişimlerini destekliyoruz. Yeni gelişen bebeklerin daha sağlıklı büyümelerinde ve gelişimlerini yaşarken rahatladığı uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz. Edirne sağlık sektörünün alanında uzman çalışanlarımız ile güvenli ortamlarda kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Bebeklerin narin yapılanının zarar görmemelerini sağlayarak, dikkatli davranıyor ve onlar huzur buldukça bizlerde mutlu oluyoruz.

Huzurla vakit geçiren bebeklere güzel ortamlar sunmak, onları rahatlatmak, huzurlu uykulara sahip olmaları için hizmetlerimizi özenle yapıyoruz. Ebeveynlerimiz ve bebekleri, eğitici uygulamalar ile güzel vakit geçirmelerini sağlayacak ortamlar sunuyor, hizmetler veriyoruz. Bebekler için özel üretilen jakuziler ile onların ilk su ve havuz deneyimi kazanmalarını sağlıyoruz. Tabii ki güvenlikli olması için can simitlerimizle bunu gerçekleştiriyoruz. Bebekler suyun dokusunu hissettikçe, el ve ayaklarını oynatarak motor becerilerinin de güçlenmesini sağlıyor. Ayrıca sudaki hava parçacıkları sayesinde oksijen alımını da artırıyor. Sudan korkmamaları için küçük yaşlardan alışmasını sağlıyoruz.

Havuzdan sonra eğitimli çalışanlarımız ile masaj uygulaması yapıyoruz. Böylelikle hareket becerilerini yeni yeni güçlendiren bebeklerin kaslarını rahatlatıyor, onlara tatlı bir yorgunluk bırakıyor. Böylelikle sağlıklı uykular uyumalarında katkı sağlamış oluyoruz. Sadece kaslar için değil, gaz sancılarının büyük oranda azalmasını da sağlıyor.

Havuz spalarımızda bebeklerinizin, dengelerini sağlar, kalp dolaşım sistemini harekete geçiriyor, sinir sistemlerinde güzel bir rahatlama sağlıyor, uyku düzenini korumasına yardımcı oluyoruz. Bu uygulamalar zihinsel ve fiziksel gelişimlerinde yardımcı oluyor. Dilerseniz daha ayrıntılı bilgiler için arayabilir, arzu ederseniz randevularınızı alıp bu eşsiz hizmetlerimizden bebeklerinizde faydalanabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR