• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Begonvil Cafe

Adres :

Bahçelievler Mah. Rüştü Şardağ Cad. No: 13/c İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ozan Tilki

E-Posta Adresi :

ozay232323@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 601 62 67

İşletmemiz yeme, içme ve eğlence yönünde özenle hizmet vermektedir. Kafe işletmemizde kusursuz ve hızlı servis önceliklerimiz arasındadır. Bizler için her zaman en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Mekân tasarımımız renkli ve detaylı şekilde hazırlanmıştır. Müşterilerimiz cafemiz içerisinde özel gün kutlamaları yapabilir, tasarım konseptlerimiz ile fotoğraf anıları biriktirebilir. Özel günleriniz için yapılan organizasyon ve süslemeler sizin fikirleriniz doğrultusunda göze hitap edecek şekildedir. Bu kutlamalara uygun çok yönlü konseptlerimiz bulunmaktadır. Sizler için hazırlanmış ferah ve nezih bu ortamda huzurla vakit geçirebilirsiniz.

Lezzetine doyamayacağınız menülerimiz ise tam da sizlerin damak tatlarına hitap etmek için tavsiye ve önerileriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kalitenin ön planda tutulduğu mekânımız lezzet durağınız olacaktır. Sigara böreğimizden tutun, hamburger çeşitlerimiz, enfes ayvalık tostumuz ve birçok fast food lezzetlerimiz sizler için sevgi ve özen içerisinde hazırlanmaktadır. Serpme kahvaltılarımızın çeşit çokluğu ve lezzetli menemen, karışık kızartma tercihleri sunulmaktadır. Ve tabi ki bunların yanında tatlılarımız her şeyin üzerine ya da tercihinize göre sade şekilde alabileceğiniz pasta dilimlerimiz sohbetinize eşlik edecek ve tadınıza tat katacaktır. Gözlemelerimiz tam da bir anne eli lezzeti ve güzelliğiyle sizlere sunulmaktadır.

İzmir restoran işletmelerimiz zincirinde sizler için çok özel lezzetler sunmak adına hizmet veriyoruz. Toplu kahvaltı organizasyonları ile bir araya gelebileceğiniz özel anlar yaşayabileceğiniz sıcacık bir ortam. Güler yüzlü çalışanlarımızla her zaman sizin için uğrak yer olan Begonvil kafe olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR