• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bellezza Beauty Center

Adres :

Güzelyalı Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Karıncalar Sitesi A Blok Kat: 1 Daire: 2 ( Pasta Bahçesi Karşısı ) Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Banu Gamze Keser

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 774 68 00

Bellezza Beauty Center olarak Adana Çukurova’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kişisel bakımın herkes için çok büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Çünkü bir kişi kendisini ne kadar bakımlı ve güzel hissederse hayata bakışı o kadar pozitif olur. Günlük hayatta daha enerjik, daha hareketli ve daha girişken olduğu gibi iş yaşantısında da başarı basamaklarını daha rahat tırmanır. Bunun için yapılabilecek pek çok uygulama vardır ve özellikle günümüz şartlarında herkes doğru uygulamalarla hayallerinin ötesine geçebilir.

Adana güzellik merkezi sektörünün lider salonlarından birisi olarak bizler hem kadınların hem de erkeklerin hayallerindeki görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Bunun için ilk günden bu yana özveriyle çalışıyor, önceliği daima en değerli varlıklarımız olan siz müşterilerimizin memnuniyetine tanıyoruz. Her seferinde salonumuzdan mutlu ayrılabilmeniz için isteklerinizi dikkate alıyor, tercihlerinize saygı duyuyor ve her ne yapılması gerekiyorsa gerçekleştiriyoruz.

Kalite standartlarımızı daima en üst seviyede tutarak dünya standartlarında kişisel bakım ve güzellik uygulamalarına yer veriyoruz. Sadece görüntünüzde değil sağlığınızda da pozitif etkiler yaratmak adına dünyanın en seçkin markalarının en çok tercih edilen ürünlerini kullanıyoruz. Cildinizin özelliklerine göre en ideal ürünleri seçiyoruz.

Sadece kaliteye değil, estetiğe de önem veriyoruz. Bunun için bütün uygulamalarımızı kişiselleştiriyor, isteklerinize ve özelliklerinize göre uygulamalar yapıyoruz. Saç keratin bakımı, kırışıklık giderme, selülit tedavisi, kalıcı oje, buz lazer ve daha fazlasıyla sizleri hayallerinizin ötesine taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR