• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kardeşler Manav

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Baş

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Sebzeler ve meyveler insan yaşamının devamı için hayati öneme sahiptir. Doğanın bir harikası olan sebze ve meyveler yılın on iki ayı farklı besin değerleri ve farklı lezzetler ile karşımıza çıkar. Onlarca çeşit olsa da her biri özeldir ve hiç birisi bir diğerinin yerini tutmaz. Günümüzde mevsim farklarının ortadan kalkması her ne kadar mevsim meyve ve sebzelerini de etkileyip her ürüne her zaman ulaşma imkânı sunsa da doğal lezzetlerde aynı durum söz konusu değildir. Sağlıklı olan da zaten her şeyi mevsiminde tüketmektir. Kardeşler Manav olarak bizler uzun zamandır bölgemizde sizlerin sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmeniz için çalışıyor, kalitenin ve güvenin adresi olmaktan asla taviz vermiyoruz.

Afyonkarahisar yeme içme ve eğlence sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana başta mevsim meyve ve sebzeleri olmak üzere gerek ülkemizin en güzel lezzetlerini gerekse dünyanın farklı yerlerinde yetişen ender lezzetleri siz kıymetli müşterilerimizin tercihine sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemizle her ihtiyaca çözüm üretiyor, her damak zevkine hitap etmeye gayret gösteriyoruz. Bütün ürünlerimizi en doğallarından ve en tazelerinden seçiyor, sizleri layık olduğunuz tatlarla buluşturuyoruz.

Firma olarak güler yüzlü personelimiz ile önceliği sizlerin memnuniyetinize veriyor, bu yüzden kalite standartlarımızdan taviz vermeden daima en uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyor, sağlıklı beslenmeyi daha ekonomik hale getiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR