• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Benim Başarı Dünyam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Bardakçı

Eğitim, bir bireyin yaşam standartlarını belirleyen en önemli faktörlerden bir tanesidir. Bireyin hem hayat boyu ayaklarının üzerinde kalmasını sağlarken hem de maddi olarak belirli bir güvence kazanmasına önemli derecede katkı sağlamaktadır. Ancak eğitim basamaklarını tırmanırken sadece öğrencilerin kendi başlarına çalışması kimi zaman yetersiz kalmaktadır. Bunun gibi durumlarda ise uzman kişilerden de bilgi ve birikim yardımı almaları gerekmektedir.

Benim Başarı Dünyam olarak, sektörde hizmet vermeye başladığımız tarihten itibaren aydınlık gelecekler yetiştirmek amacıyla öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı hizmeti sağlamaktayız. Alanında gerekli eğitimleri tamamlamış olan sertifikalı kadromuzla birlikte öğrencilerimizin her zaman yanında olmak, onların yollarına ışık tutmak ve özgüvenlerini kazanmalarına yardımcı olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Her öğrencinin başarı durumu, sevdiği veya zorlandığı dersler ve alanlar kendisine özeldir. Dolayısıyla her çocuğa aynı eğitimin verilmesi durumunda bazı öğrenciler başarılı olurken bazı öğrenciler zorluklar yaşayabilmektedir. Firmamız olarak eğitim sürecine başlamadan önce öğrencinin hakkında mevcut durumu belirleyerek, yeni bir tutum ve anlayış çevresinde yeni seçenekler oluşturmaktayız. Böylece yeni hedefler belirleyerek öğrencilerimizi doğru şekillerde yönlendirmekteyiz.

Konya danışmanlık hizmeti sunan pek çok firmaya karşın profesyonel düzeydeki TYT, AYT üzerine hazırlık eğitmenliği hizmetimiz ile geniş bir öğrenci kitlesine hizmet sağlamaktayız. Öğrencilerimize motivasyon, farkındalık, zaman yönetimi ve özgüven gibi temel nitelikleri kazandırarak, yaşam boyunca başarıyı sağlamaları amacıyla sıkı şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR