• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beniz Memiş Oto

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Memiş

Giresun oto lastik ve jant sektöründe verdiğimiz hizmetin kalitesi sayesinde firmamız güvenle tercih edilmektedir. Peki, bu güven duygusunu nasıl sağladık? Öncelikle empati kurduk ve kendimizi müşterilerimizin yerine koyduk. Biz olsak nasıl hizmet görmek isterdik dedik ve işte bu sorunun cevabını firmamızda uyguladık. Kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize kaliteli hizmet verdik. Üstelik bu hizmeti uygun fiyatlarla gerçekleştirdik. Bu sayede firmamız, müşterilerinin güvenini kazanmış oldu. Ekibimizle birlikte bu güven duygusuna zarar gelmemesi adına özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bütçenize uygun ve kaliteli lastiklerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu lastiklerinizin bakımını özenle yapıyoruz. Oto mekanik tamir hizmeti veren firmamız aynı zamanda acil lastik ve yol yardım hizmeti de vermektedir. Şehrimizde nerede olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin yardımına koşuyoruz. Lastikten kaynaklı sorunlarınızda, işinde uzman ekibimizle sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Alanımızda aldığımız eğitimler ve yılların kazandırdığı tecrübeler sayesinde çalışmalarımızı eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kaliteli hizmetler verebilmek için oto lastik ve jant sektöründe gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve hizmetimizi geliştiriyoruz.

İşini severek ve özenle yapan ekibimizle çalışmalarımızı uyum içerisinde gerçekleştiriyoruz. Neşeli kişiliğimizle beraber iş disiplini de elden bırakmıyoruz. Bu sayede çalışmalarımızda hataya yer vermemiş oluyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için uygun fiyatlarla çalışıyoruz ve samimiyetle, saygıyla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR