• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altın Kürek Fırın Cafe

Adres :

Kuzeyyaka Mahallesi Yeşilırmak Caddesi No: 325 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdülcebbar Var

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 643 48 00

Yeme içme ve eğlence alanında kaliteli hizmeti düstur edinen Altın Kürek Fırın Cafe olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Yemek ve eğlence sektöründe cafelerin rolü tartışmasız giderek artmaktadır. Şehirlerin bunaltıcı ve yorucu havasından kaçmak isteyen milyonlarca insan her gün cafelere akın etmekte. Biz de bu bilinçle müşterilerimizi memnun kalabilecekleri en iyi şekilde ağırlıyoruz. Tüm hijyen ve temizlik kurallarına uyarak hazırladığımız menülerimiz pek çok insan için vazgeçilmez bir tutku haline dönüşmekte.

Antalya pasta ve pastane sektöründe giderek büyüyen bir müşteri kitlesine sahibiz. Bunun başlıca nedeni sunduğumuz hizmetin kalite standartlarının üstünde olmasıdır. Biz işimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştıkça bunun meyvelerini daha çok topladığımızı fark ettik. Bu nedenle her geçen gün kendimizi daha da geliştirdik. Deneyimli personelimizin müşterilerimize karşı takındığı güler yüzlü tavır bizi tercih sebebi yapmıştır.

Menülerimizde her türlü tatlı ve tuzlu çeşidi ürünümüz mevcuttur. Özellikle çay ve kahveye eşlik eden yaş pasta veya baklava gibi vazgeçilmez tatlılar konusunda kendimize güveniyoruz. Usta kadromuzun titiz çalışmalar sonunda yaptığı tatlılarımız günlük ve tazedir. Kahvaltı alanında geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bizimle yapacağınız kahvaltılar daha lezzetli ve daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca pizza alanında da uzman olduğumuz söylenebilir. Bunun gibi pek çok lezzeti cafemizde tadabilirsiniz. Dilerseniz alo paket hattımıza ulaşarak evinize sipariş dahi verebilirsiniz. Bu alanda kendimizi daha da geliştirerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR