• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berkay Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkay Mıhçılar

Denizli evcil hayvan alanında hizmet vermekte olan Berkay Veteriner Kliğimiz 7/24 hizmet vermekte, böylece en samimi dostlarımız olan hayvanların acil durumlarda hemen müdahalesini yapabilmektedir. Evcil hayvanınızın her türlü rahatsızlığını anlayabilecek ve anında çözümler üretebilecek olan uzman veterinerlerimiz, size her zaman hizmet verebilmek için hazır bulunmaktadır.

Denizli acil veteriner hekim olarak hizmet veren firmamız, evcil hayvanlarınıza gerekli durumlarda ameliyat yapabilecek gerekli teknik ve donanımsal kabiliyete, cihazlara ve personele sahiptir. Ayrıca nöbetçi veteriner olarak da hizmet vererek, günün her saatinde sorununuza çözüm sunmaktayız.

Pet kuaför hizmeti olarak da çalışan firmamız, hayvanınızın her türlü bakımını ve tedavisini yapmaktadır. Gerekli olan hijyen ihtiyacını, nasıl bakmanız gerektiği ile ilgili püf noktaları, evcil hayvanınızın psikolojisini nasıl en iyi şekilde etkileyebileceğinizi uzman kadromuz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Hem danışmanlık hem de operasyonel hemen her alanda hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin yüzünde tebessüm bırakacak kalitede iş yapabilmek için elinden gelen gayreti göstermektedir. Bu yüzden her geçen gün müşteri kitlesini daha da çok artırmaktadır.

Pet aksesuarlarının satış merkezi olarak da hizmet veren firmamız, hayvanınızı yetiştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri de bulundurmakta, böylece evcil hayvan beslemek gibi zorlu işinize kalıcı ve pratik çözümler sunmaktadır. Denizli’deki en yakın veteriner hekiminiz olarak hizmet veren firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermenin haklı gururunu taşımaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR