• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Betty Güzellik Salonu

Adres :

Cebrail Mah. Plevne Cad. Güleroğlu Akgün Plaza Kat: 4 No: 15 Kastamonu Merkez ( Gratis Üstü ) Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Betül Çelik

E-Posta Adresi :

betl__celk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 031 00 37

Kastamonu güzellik merkezi olarak sektörün en başarılı işlerini yapmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimiz engel tanımıyor ve daima kusursuzluk ile müşterilerimize yansıtılıyor. Firmamız uzun yıllardan beri güzellik sektöründe yer almaktadır, yılların bizlere kazandırmış olduğu pek çok avantaj da mevcuttur. Bu avantajlar arasında tecrübemiz yer almaktadır. Üstün tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile rakiplerimizi geride bırakıyoruz. Firmamız için müşteri memnuniyeti de oldukça önemlidir. Hizmetlerimizi müşteri odaklı gerçekleştirerek hem müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz hem de mutluluklarına şahit oluyoruz. Mevcut olduğumuz bölge sınırlarında hizmetimizin kalitesini kanıtladığımıza inanıyoruz. Güler yüzlü hizmetlerimiz, profesyonel ekip arkadaşlarımız ile taçlandırılmaktadır. Ekibimizde yer alan isimlerin tamamı alanında eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Müşterilerimizi en iyi şekilde karşılamak ve ağırlamak için mekânımızı gelişime açık şekilde düzenliyoruz. En az evinizin konforuna sahip olan mekânımız sizlerin rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Güzelliğinize güzellik katmak için hizmetlerimize kusursuz şekilde devam ediyoruz. Hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz malzemelerin tamamını tek kullanımlık tercih ediyoruz. Ortak kullanılan malzemelerin de her kullanım öncesi ve her kullanım sonrasında temizliğini sağlıyoruz. Müşterilerimizin sağlığına uygun şekilde hareket ediyoruz, sizlerin sağlığı firmamız için her şeyden daha önemlidir. Müşterilerimiz ile aramızda kurmuş olduğumuz güven bağı sayesinde daha başarılı hizmetler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz kalitesi kadar fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Son derece uygun fiyatlar ile sunduğumuz başarılı hizmetlerden faydalanmak için bizlerle iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR