• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bettypati Köpek Oteli

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

İstanbul evcil hayvan sektöründe başarılı adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Memnuniyetinizi sağladığımız sürece başarımızın artacağını düşünüyoruz. Bizim için sizlerin memnuniyetini kazanmak her şeyden daha önemli. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her zaman ilerlemeye devam ediyoruz, sizlerin varlığı bize güven veriyor. Sektörde gelmiş olduğumuz noktayı sizlere borçluyuz. Hedeflerimize ulaşabilmek adına yoğun çalışmalarımızı sürdürüyor ve hep daha iyi olabilmek için çaba sarf ediyoruz. En zor zamanlarımızın destekçisi olan siz değerli müşterilerimizi yanımızda görmekten onur duyuyoruz.

Evcil hayvan sektörü içerisinde pek çok hizmeti aynı anda sunuyoruz. Hizmetlerimizden ilki köpek otelidir. Sizlerin acil durumlarda, seyahatlerinizde, tatillerinizde veya yardıma ihtiyacınız olduğu dönemlerde en büyük yardımcınız oluyoruz. Dilediğiniz zaman evcil hayvanınızı uzman ekibimize teslim ederek gönül rahatlığı ile işlerinizi halledebilirsiniz. Hayvanlarımıza özenle ve dikkat ile bakıyoruz, beslenmelerinden temizliklerine kadar bütün ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde yerine getiriyoruz. Kullanmış olduğumuz yemlerden hayvan kıyafetlerine kadar her şey en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Ürünlerimizin garantisini veriyoruz. Hayvanlarınızı düzenli olarak besliyor ve gün içerisinde farklı aktiviteler eşliğinde bakımlarını yapıyoruz.

Bu sektörde bizim kadar iddialı bir firma daha bilmiyoruz. Sektörün en iyisi olduğumuza eminiz. Şimdiye kadar aldığımız dönütler ve yorumlar da bunun en büyük kanıtı. Sizler de evcil hayvanlarınızı emanet edip kafa rahatlığı ile işlerinizi halletmek istiyorsanız bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR