• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Betüşün Yeri

Adres :

Karamanlı Mah. Şehit Erol Mühürcüoglu Sokak No: 27/b Stad Karşısı Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Başer

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 430 89 37

Whatsapp 2:

0 (553) 430 89 37

Whatsapp 3:

0 (554) 436 76 71

Temiz gıda ve güvenilir malzeme ile yapılan tost, çiğ köfte, gözlemelerin müşterilerimize ulaşmasını sağlamak için hızlı adımlarla yola çıktık. Hızla artan müşteri portföyümüzle gıda sektöründe büyüyüp gelişmekteyiz. Kalitemizden ödün vermeden, güvenilir adımlar atarak müşterilerimizin lezzetli tost, çiğ köfte, gözleme ve aperatif yiyecek ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Olmazsa olmazlarımız hijyen, güven ve sevgiyle yapılmış yemekler. Her şeyin para demek olmadığı bir alan yaratarak önce sevgi diyor ve servislerimizi güler yüzle yapıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve tam anlamıyla memnun kalma garantisi amaç edinerek yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz. Bıkmadan usanmadan kalitemizden, hijyenden ve güvenden ödün vermeden sizlere hizmet etmekteyiz. Bizler müşterilerimizin aklında en küçük bir şüpheye mahal bırakmadan yüksek memnuniyet politikasıyla çalışmaktayız. Rakibimiz olarak kimseyi görmemekte tek rakibin kendimiz olduğunu bilerek özenle çalışmaktayız.

Bolu’dan çıkan usta aşçılarımızla, konusunda son derece bilgili, eğitimini almış ekibimizle birlikte organize olmuş bir şekilde çalışıyoruz. Tüketicimizin sağlığını düşünerek harekete geçmiş ve bu konuda sektörde lider markalarla yarışacak şekilde çalışmayı kendimize hedef seçmiş bulunmaktayız. Kaliteli ve hijyenik malzemelerle damak tadınıza hitap edecek şekilde yapılan tostumuz, gözlememiz ve çiğ köftemizi siz değerli tüketicilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hazırlanan yiyeceklerin soğuk-sıcak servis yapılmasının önüne geçmek amacıyla alo paket servisimizle de hizmetinizdeyiz. Alo paket servisimizle hızlı, bir şekilde tostumuzu, gözlememizi, çiğ köftemizi tüketicimize ulaştırarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlarımız arasına almış bulunmaktayız. Bolu restaurant, Betüşün Yeri olarak gıda alanında siz değerli müşterilerimize son derece başarılı hizmetler vermiş, vermeye de devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR