• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyazsu İmam Ustanın Yeri

Adres :

Nusaybin Yolu Beyazsu Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

İmam Akyüz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 617 68 32

Damağınızda unutulmaz lezzetler bırakan Beyazsu İmam Ustanın Yeri birmilyonnokta.com üyelerinden olan kaliteli bir firmadır. Firmamızı tercihe en müşterilerimiz için özenle hazırlamakta olduğumuz lezzetli yemeklerimizin her birisi de temizlik kuralları göz önünde bulundurularak, hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır.

Balık ızgara, tavuk ızgara ve et ızgara gibi çeşitli ızgara yemeklerimizin yanında birçok lezzetli mezelerimiz de bulunmaktadır. Memnun kalacağınız ve devamlı tercihiniz haline gelecek olan firmamız daima güler yüzlü çalışanları ile hizmet vermektedir.

Ailenizle beraber gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir firma olan Beyazsu İmam Ustanın Yeri ızgara yemeklerinin yanında ayrıca meşhur sac kavurması ile de sıklıkla tercih edilen bir firmadır.

Mardin restaurant sektöründe siz değerli müşterilerimize sağlamış olduğumuz lezzetli yemek seçeneklerimizin yanında ayrıca zengin bir menüye sahip olan serpme kahvaltı hizmetimiz de bulunmaktadır. Güne firmamızı tercih ederek başlamak isteyen müşterilerimiz için memnun kalacakları kalitede bir kahvaltı servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Kültürümüzden esintileri de içinde barındıran bir dekorasyona sahip olan firmamız, ayrıca kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir konfora da sahiptir.

Ayrıca kuruyemiş, meyve ve tatlı hizmetlerini de memnun kalacağınız kalitede hizmetinize sunmakta olan firmamız, müşterileri ile yakından ilgilenmekte olan samimi bir firmadır.

Lezzetli ve doyurucu yemeklerimizi sofralarınızda görmek isterseniz Beyazsu İmam Ustanın Yeri olarak daima hizmetinize hazırız. İstediğiniz her an firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR