• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyoğlu Çorbacısı

Adres :

Aydınlı Mah.gürpınar Cad.no-40 /3 Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kara

E-Posta Adresi :

ibrahimkaraela@gmail.com

Tuzla’da gezersiniz de bizlere uğramadan olmaz. Bizler yıllardır sizlere uğrak mekanımızda hizmet vermeye devam ediyoruz. Her mevsim hareketli ve ziyaretçisi bol olan bir bölgede lezzetlerimizi hem devamlı müşterilerimize hem de misafirlerimize sunmaya devam ediyoruz. Bir lezzet durağı olan restoranımızda hoşça vakit geçirebileceğiniz ve karnınızı doyuracağınız bir ortam oluşturuyoruz. Sizlere güler yüzlü bir ekiple hizmet veren restoranımızdan memnun bir şekilde uğurluyoruz. Sunduğumuz menülerin lezzetinden ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yılları devirmiş bir firma olarak istikrarla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti adına üzerimize düşeni en layıkıyla yerine getirme gayret içinde olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

İstanbul restoran sektöründe verdiğimiz hizmetlerle yıllardır uğrak mekanlardan biri olduk. Verdiğimiz hizmet çeşitliliği ile taleplerinize geniş yelpazede karşılık veriyoruz. Restoranımızda; dürüm çeşitleri, çorba çeşitleri, döner çeşitleri ve köfte çeşitleri sizlere sunulmaktadır. Alo paket siparişi ile istediğiniz her türlü menü adreslerinize getirilir. Ayrıca kilo ile köfte siparişi alınır. Sizlere lezzetlerimizi en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Ticari kaygının ötesinde gönüllerinizi kazandıran hizmetlerimizle sizlerin huzurundayız. Bir restoran olarak sizlerin memnuniyeti, bizlere olan olumlu geri dönütleri bizler için değerlidir. Bizim için değerli olan siz müşterilerimize her seferinde daha kaliteli hizmet verme gayreti içinde olan firmamız için her türlü görüş ve önerileriniz son derece önemlidir. Sizleri bizzat restoranımızda ağırlamaktan ve hizmet sunmaktan büyük memnuniyet duyarız.

tuzla aydınlı meşhur çorbacısı,tuzla aydınlı çorba içilecek yerler,tuzla aydınlı beyoğlu çorbacısı,aydınlı meşhur çorbacısı,aydınlı çorba içilecek yerler,aydınlı beyoğlu çorbacısı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR