• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Beytepe Lezzet Sofrası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Aydoğan-abdullah Han

Ülkemiz et, bakliyat ve unlu mamuller tüketimi konusunda dünyanın birçok ülkesine göre çok özel bir mutfak yapısına sahiptir. Bir yandan Anadolu'nun özel lezzetleri bir yandan da dünyanın birçok farklı bölgesinden ülkemize ulaşarak uyum sağlayan lezzetler ile geniş bir mutfak kültürü sağlanmıştır. Bu mutfak kültürü içerisinde onlarca farklı lezzeti bir araya getiren bir restoran üzerinden hizmet almak istediğinizde de Beytepe Lezzet Sofrası olarak sizlere Çankaya ilçesinde Ankara'da hizmet veriyoruz.

Ankara'nın merkezinde herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir yapıya sahip olan işletmemiz, Ankara restaurant kültürünü yıllardır özel bir yapı ile yaşatmaktadır. Firmamızın sağladığı özel menüler arasında Anadolu'nun dört bir tarafından gelen lezzetler bulunmaktadır. Bu lezzetler sayesinde lahmacun, pide çeşitleri, kebap çeşitleri, ızgaralar, pilav çeşitleri, pizza, güveç, köfte ve et yemekleri gibi ürünler yer almaktadır.

365 gün standartlarını koruyarak hizmetlerini sürdüren bir yapıya sahip olan firmamız, her zaman taze, hijyenik ve kaliteli malzemeler ile üretimini sürdürmektedir. Ayrıca lezzetli üretimin kalıcı bir hale getirilmesi için uzun yıllardır bünyemizde yer alan ustalarımız ve personellerimiz bulunmaktadır.

Sağlıklı ve güler yüzlü bir hizmet ile sizleri karşıladığımız işletmemizde istediğiniz tüm lezzetleri ister sıcak sıcak sofralarımızda isterseniz paket servis ile evinizde veya iş yerinizde tüketebilirsiniz. Tek bir telefon ile firmamıza ulaştıktan sonra sipariş verebilir ve siparişlerinizin eksiksiz ve hızlı şekilde temin edilmesini bekleyebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR