• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bi Kebap Restaurant

Adres :

Adana-seyhan Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Rıza Sevik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aliriza73sevik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 711 40 08

Gıda sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir.

Gıda sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Bi Kebap Restoran firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve cafe-bistro sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR