• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bibak Pide Lahmacun Çorba

Adres :

Kalkınma Mah. Akif Saruhan Cad. Aktürk Apt. No: 3/a Ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakkı Aktürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 132 21 61

Trabzon restaurant sektörünün önde gelen ismi olan Bibak Pide Lahmacun Çorba, birmilyonnokta.com üyesidir. Restaurant sektöründe müşteriler her zaman en iyi hizmeti görmek ister. Aksi takdirde müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak zordur. Bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bu sayede restoranımızı tercih eden ve edecek olan müşterilerimizin nasıl bir hizmet görmek istediğini biliyoruz.

Sektörde bulunduğumuz süre boyunca tecrübe kazandık. Ekibimizle birlikte müşterilerimizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Değerli müşterilerimize lezzetli yemekler sunarken titiz ve düzenli çalışmaya özen gösteriyoruz. Ekibimiz hem mutfakta hem de serviste gerekli özeni ve dikkati gösteriyor. Bizler el lezzetine ve tecrübeye sahip ekibimizle çalışıyoruz. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımızı ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Restoranımızda çorba çeşitleri, pide çeşitleri ve lahmacun bulunuyor. Çeşitli salata ve mezelerle birlikte içecek çeşitlerimiz de bulunuyor.

Restoranımızda hazırlanan lezzetler için güvenilir, kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede yemeklerimizin lezzeti artıyor. Merkezde bulunan restoranımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralığında servis edilen bu lezzetler her gün özenle hazırlanmaktadır. Sabah erken saatlerde hazırlanmaya başlayan bu lezzetleri dilerseniz ev veya işyeri gibi adresinize de sipariş edebilirsiniz. Ücretsiz paket servisimiz siparişinizi zamanında adrese teslim edecektir. Dilerseniz restoranımıza gelerek istediğiniz lezzeti paket yaptırabilir ve taşıyabilirsiniz. Güvenilir, sağlıklı, doyurucu lezzetler için sizler de restoranımızı ziyaret edebilir, vermiş olduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR