• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bıcı Bıcı Oto Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muğdat Kaya

  • firma fb
  • firma instagram

Bıcı Bıcı Oto Yıkama olarak Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde hizmet veriyoruz. Yılların tecrübesini sizlere sunarak doğru hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İşletmemizde çalışan personeller profesyoneldir. En modern donanıma sahiptir. Sizlere başarılı sonuçlar sunarak aracınızın konforuna konfor katıyoruz. En yeni uygulamaları kullanarak Tekirdağ otomotiv sektöründe lider olmaya kararlılıkla devam etmekteyiz.

İşletmemiz kurulduğu günden bu zamana kadar müşteri memnuniyetine büyük önem göstermiştir. Kaliteli hizmet ve güler yüzlü personellerimizle aracınıza gereken özeni göstermekteyiz. İşletmemiz dinamik yapısı sayesinde sektördeki gelişmeleri yakından takip eder. Uluslararası gelişmeleri inceleyerek dünya standartlarındaki uygulamaları sizlere sunar. Böylece müşterilerimize her daim en yeni olanı ulaştırıyoruz.

Oto yıkama, oto kuaför, köpüksüz oto yıkama, aracın iç ve dış temizliği, detaylı iç temizlik ve daha onlarca hizmeti merkezimiz sayesinde bulabilirsiniz. Aracınıza en az sizin kadar özen göstererek onu doğru şekilde temizliyoruz. Ardından sizlere teslim ediyoruz. Mevcut hizmetimiz sayesinde aracınız harikulade bir görünüm kazanır.

Tekirdağ oto yıkama konusunda en modern temizlik hizmetini başarıyla yerine getiriyoruz. İşletmemiz siz değerli müşterilerine her zaman hızlı ve güvenli çözümler sunar. Hijyenik bir temizliği derinlemesine yapar. Böylece sizlere sağlıklı şartlar altında seyahat avantajı sağlar. Aracınızın markası ve modelinin özelliğine bağlı olmaksızın uygulamalarını sürdürür. İşletmemiz uygun fiyatlarını haftanın her günü sunar. Bizi her zaman ziyaret ederek avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmet için sizleri işletmemize bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar