• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bıg-s Steak House

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cihan Salman

Sadece Türkiye’nin değil Dünya mutfağının sayılı başarılı örneklerinden biri olarak görülen Adana’da sizleri daha önce deneyimlemediğiniz lezzetlerle buluşturuyoruz. Adana’ya has lezzetler konusunda yıllarını bu yemeklerin sunumuna vermiş olan ustalarımızla birlikte en lezzetli yemeklere ulaşmanızı sağlarken aynı zamanda damak tadınıza uygun farklı soslarımız ve çeşnilerimizle birlikte de bölgemize has lezzetlerimizi yine Adana’ya ait lezzetlerle süsleyebiliyoruz.

Her zaman taze ve organik ürünler kullanmaya özen gösteren bir firma olarak dışarıda yemek yerken yaşanabilecek endişelerin tamamını ortadan kaldırıp geniş salonlarımız içerisinde sadece lezzetli yemeklerin tadını çıkarmanızı da sağlıyoruz. Bulunduğumuz bölge itibarıyla vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında Adana restaurant sektörünün öncü firmalarından biri olarak da hizmetlerimizi sunabildiğimiz için bölgemizdeki pek çok firmaya da örnek teşkil ediyoruz.

Her bütçeye uygun lezzetli yemek seçeneklerimiz sayesinde sağlıklı menülerle tam doyum hissini almanızı sağlarken çok uygun fiyatlarla dışarıdaki yemeklerinizi organize etmenizi de sağlıyoruz. Ailecek veya grup halinde rahatlıkla sizi ağırlayabilecek olan işletmemizde çok daha büyük etkinlikler için bir araya gelmiş olan siz müşterilerimize hizmet vermek üzere de faaliyetlerimizi sürdürebiliyoruz. Sadece üründe değil servis kalitesinde de sizlere değer veren bir restoranda yemek yeme ayrıcalığını getiren kalitede hizmetler sunabiliyoruz. Her biri yıllardır servis hizmetlerinde faaliyet göstermiş olan geniş personel kadromuz sayesinde dilediğiniz her anda sizle ilgilenebilen bu alanda eğitimli personelimizin hizmetlerinden de yararlanmanızı sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR