• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bigafly

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Çan Caddesi No: 136 Çanakkale-biga Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Gergin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cuneytgergiin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 607 08 38

Çanakkale basın yayın sektöründe kurmuş olduğumuz Bigafly Biga’ da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. En kaliteli teknolojik alt yapımız sayesinde fotoğraf anlayışını en kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli anılarınızda sizlerin yanında olmak ve sizlerle birlikte büyümektir. Bizler fotoğrafçılığı, hafızanın elle tutulur somut bir hali olduğunu sizlere göstermekteyiz.

Bizler hazırlıklarımızın tümünü titizlik ve özen ile gerçekleştirmekteyiz. Sorunlarınıza çözüm getirerek işimizi profesyonel bir şekilde yapmaktayız. İşletmemizde düğün fotoğraflarında dış çekim, konsept stüdyo çekimleri yanı sıra kuaförden başlayarak gün boyu çekimler yapmaktayız. Ayrıca düğün videosu ve düğün kliplerini de en kaliteli şekilde hazırlamaktayız.

İşletmemizde verimlilik, kalite, amacımıza uygun ve görsel beğeniyi ön plana çıkaran standartlarımız ile çalışmaktayız. Fotoğrafılar her ne kadar uzun ve zahmetli olursa olsun keyifli dakikalar geçirmenizi sağlamaktayız. Fikirlerinize, mekanlarınıza, özel isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza önem vermekteyiz. Bizim için en önemli şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu en iyi şekilde sağlamaktır.

Duygusal ve en güzel günlerinizi ilk günkü gibi yaşamanızı sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize tüm fotoğrafçılık hizmetlerini vermekten ve en mutlu anılarınızı sizlere bir ömür boyu yaşatmaktan yılmadan devam edeceğiz. Bigafly şirketi olarak En mutlu anılarınızı ölümsüzleştirmek için, tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan ve sizler ile fotoğrafçılık serüvende bir yola çıkmaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR