• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bigss Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gafur Alkan

  • firma instagram

Bigss Cafe işletmemiz birmilyonnokta.com üyesi olarak Karabük merkezde hizmetlerine devam etmektedir. Bizler yıllar önce büyük bir heyecanla, ilimizde eşi benzeri olmayan bir konsept ortaya çıkarmak için yola çıktık. Canlı müzik eşliğinde onlarca farklı menü, herkese uygun yiyecek ve içeceklerle her güne büyük bir heyecanla başladık. Bizim heyecanımıza siz değerli misafirlerimiz de ortak oldunuz ve bu, bizi daha da motive etti. Kısa sürede Karabük restaurant sektörünün en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânı haline gelsek de başarılarımızı yeterli görmedik ve görmemeye devam ediyoruz.

Sizlerin hep daha iyiye, daha güzele sahip olmayı hak ettiğinizi biliyoruz. Bunun için bir taraftan işletmemizi geliştiriyor, daima en modern donanımlara sahip olmasını sağlıyor, diğer taraftan da zenginliklerimizden ödün vermiyoruz. Günün her saatinde unutamayacağınız lezzetleri taptaze şekilde hazırlıyoruz.

Deneyimli, tecrübeli, saklı tariflere sahip ustalarımızla layık olduğunuz ve başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetleri hazırlıyoruz. Hafta sonu kahvaltıları için değişmez mekânınız olmayı başardığımız gibi aynı yolda devam ediyor, sevdiklerinizle birlikte hafta sonralarında en güzel lezzetler eşliğinde aynı zamanda dinlenmenize, bütün bir haftanın stresini atıp rahatlamanıza yardımcı oluyoruz.

Sadece kahvaltı sofralarımızla değil, günün diğer öğünlerinde de dilediğiniz lezzetleri hazır ediyoruz. En güzel pizzaları, hamburgerleri hazırlıyor, toplu yemek organizasyonlarınıza, sıra gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor, canlı müzik eşliğinde hoş vakit geçirme vaadinde bulunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR