• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilecik Pide Bank

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Sağır - Serdal Böke

Bilecik Pide Bank işletmemiz Bilecik merkezde faaliyet göstermekte olup Bilecek restaurant sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisidir. Geleneksel lezzetimiz pideyi apayrı bir sanata dönüştürüyoruz. Her zevke ve damak tadına özel çeşitlerimizle başka hiçbir yerde bulamayacağınız zenginliği tercihinize sunuyoruz. Eşsiz lezzetlerimizi her geçen gün daha da zenginleştirerek ve geliştirerek pideyi farklı bir kulvara taşıyoruz. Her öğünde büyük bir heyecanla tüketebileceğiniz eşsiz lezzetlerimizi tercihinize sunuyoruz.

Unu mekanımızda lezzete dönüştürerek her damak tadına özel çeşitler sunuyoruz. Benzersiz lezzetleri nezih ve ferah ortamımızda tüketiminize sunduğumuz gibi dev ekranda maç keyfini de dilerseniz lezzetlerimiz eşliğinde sizlere takdim ediyoruz. Kuşbaşılı, kaşarlı, kıymalı, yumurtalı, sucuklu, kavurmalı pidelerimizi isterseniz sade olarak isterseniz birlikte tercihinize sunuyoruz. Ustalarımızın yılların deneyimine dayanan lezzetlerini eşsiz tatlarıyla takdim ediyoruz.

İşletme olarak kaliteden ödün veremeden devam ettiğimiz yolda malzeme seçimine büyük önem veriyoruz. En kaliteli ve en lezzetli malzemeleri en doğallarından seçiyor, mutfağımıza dahil ediyoruz. Ustalarımızın marifetli parmaklarıyla buluşturarak en güzel şekilde sunuma hazır hale getiriyoruz. Bütün lezzetlerimiz günübirlik taptaze hazırlıyor ve taptaze halde tüketiminize sunuyoruz. Birbirinden zengin alternatife sahip içeceklerimiz eşliğinde tüketiminize sunduğumuz gibi damaklarınız tatlandıracak özel tatlılarımızı da her daim hazır bulunduruyoruz. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, ailenizle birlikte bir yemek keyfi yapabileceğiniz mekanımızda lezzetlerimiz tadabileceğiniz gibi alo paket siparişi ile evlere ve iş yerlerine de lezzetlerimizi ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR