• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilgin Pide İncek

Adres :

Taşpınar, Mahallesi 2896. Sok No: 6 Gölbaşı / Ankara Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Kalkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

onderkalkan1919@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (538) 350 17 10

Dışarıda bulunduğunuz süre içerisinde bir şeyler yemek için tercih edeceğiniz pek çok yer bulunuyor. Eğer fast food ürünlerini tüketmek istemiyorsanız, lezzetli yemeklerle karnınızı doyururken aynı zamanda keyifli vakit geçirmek ve tüm bunların uygun fiyatlarla sizlere sunulmasını istiyorsanız o halde Ankara restaurant sektöründe Bilgin Pide İncek tercihiniz olmalı. Restoranımız Gölbaşı üzerinde bulunmaktadır. Geniş, ferah ve sakin ortamıyla sizlere sofralarını açan restoranımız merkezi konumda olduğu için ulaşım olarak sizleri zorlamaz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla restoranımızı güvenle tercih edebilir, sizlere sunduğumuz lezzetleri tadabilirsiniz.

Genel olarak baktığımız zaman kırmızı ve beyaz eti seven bir toplumuz. Dışarıda tercih edeceğiniz restoranları göz önünde bulundurduğunuz zaman Bilgin Pide İncek sizin güvenle tercih edeceğiniz restoranlar arasında yerini alıyor. Restoranımızda sizlere sunduğumuz lezzetleri hazırlarken taze, kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanıyoruz. Restoranımızda sizlere sunulan lezzetler arasında iskender, lahmacun, pide çeşitleri, kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, salata ve meze çeşitleri bulunuyor. Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirerek bu lezzetleri tadabilirsiniz.

Biz, hem mutfakta hem de serviste gerekli özeni, dikkati ve titizliği gösteriyoruz. Restoranımızı her gün daha iyi bir konuma getirmek, müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve en lezzetli yemekleri hazırlayarak hizmet vermek için sektördeki yenilik ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Bu değişim ve yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor, bizi tercih eden değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR