• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Birkaplanlar Yangın Söndürme Elek. Güv.malz. Ltd. Şti

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kemal Çoban

reklam logosu

Bir Kaplanlar Yangın
1990 Yılında başladıgımız yangınla mücadelemizi günümüz şartlarına taşımış ve her geçen gün artan rekabet koşulları ve müsterilerimizin yüksek kalite beklentileri bir kaplanlar’nın bünyesindeki gelişme politikasının en önemli parametresi olmuştur. bir kaplanlar kendisine vizyon olarak yangın güvenligi denince ilk akla gelen firma olmayı hedeflemiş ve her geçen gün faaliyet alanlarını geliştirmiştir.

Bir Kaplanlar Yangın
Ofis yaşantısı ile bile dışarıdan bakan gözlerin hayranlıkla izlediği Bir Kaplanlar yangın şirketi, insan ilişkilerinde sağlam zincirlerin kurulabilmesi için öncelikle kendi içindeki ilişkilerin kuvvetli olması gerektiğinin bilincindedir. Çalışma ekibinin en alt kademesinden, yönetim kadrosuna kadar herkes bu bilinçle hareket ettiği için şirketin çıkarttığı bütün işler pozitif bir ortamda zevk ve mutlulukla yapılmaktadır. Bunun doğal bir sonucu olarak yaratılan her fikir, her proje olumlu tepkiler almakta ve aranılan bir şirket kılmaktadır.

Ürünlerimiz ve üretimde kullanılan malzemeler ; TS 862 EN3, CE, DIN ISO 9002,ISO 9001BELGESİ, TUV, Sanayi Bakanlığı Garanti Sertifikası, Dolum Yeterlilik Sertifikası, Satış sonrası hızmet yeterlilik,İmalat Yeterlilik Belgesi, Yangın söndürme sistemleri ve elemanları muayene ve test sertifikasına sahiptir. bir kaplanlar başta kalite yönetim birimi olmak üzere tüm çalışanlarımızın katılımları ile kurmuş olduğumuz kalite yönetim sisteminin hızlı ve güvenilir bir şekilde verilmesi garanti altına alınmıştır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR