• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Komagene Çiğköfte Yeşilova

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erbay Çamur

  • firma instagram

Türk mutfağının ilk akla gelen yemeklerinden olan çiğköfteyi en lezzetli haliyle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Türk mutfağı ile özdeşleşmiş ve eşi benzeri dünya mutfaklarında bulunmayan bir lezzet olan çiğköfteyi bizden tatmanızı öneririz ve vazgeçemeyeceğinizi temin ederiz.

Geleneksel çiğköfte lezzetini modern yöntemlerle ve son teknolojinin ürünü mutfak ekipmanları ile sizin beğeninize sunmaktayız. Damaklarınızı şenlendirmek ve sizlere keyifli bir öğün sunmak için hazırlanan çiğköftemiz tamamen doğal ve organik ürünlerden elde edilmektedir. Kullandığımız bulgur Anadolu’nun verimli topraklarından, çiftçimiz emekleri ile üretilmiştir.

Kesinlikle ithal bakliyat kullanmamaktayız. Çiğköftenin olmazsa olması domates ve biber salçaları mevsiminde toplanmış domates ve biberlerden hijyenik şartlar altında üretilmiştir. Lezzeti taçlandırmakta kullandığımız baharatlarımız firmamızın uzman aktarları tarafından özenle seçilerek harmanlanmaktadır. Sizlerin damak tadınızı düşündüğümüz kadar sağlığınızı da önemsemekteyiz. Üretimde kullandığımız tüm ürünler organik tarım ve helal üretim sertifikasına sahiptir. Ürettiğimiz ürünler gıda mühendisi tarafından gerekli testlere tabii tutulup onaylandıktan sonra sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ürünlerimizin her daim aynı lezzette olması için aynı standartlarda üretilmektedir. Damaklarınızı tatlandırmak için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Mutfağımızın temizlik ve dezenfektasyon işlemleri düzenli olarak profesyonel kişiler tarafından uyun temizlik maddeleriyle yapılmaktadır. Gıda maddelerinin bozulmasını önlemek için uygun şartlar altında muhafaza edilmektedir.

Bursa fast food alanında öncü firmalardan Komagene Çiğköfte Yeşilova sizleri doyurucu bir lezzetle buluşturmaktan gurur duymaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar