• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cihan Yapı 1996

firma adresi

Adres :

Güvenlik Mahallesi 253 Sokak No : 40 Antalya » Muratpaşa
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şemsettin Dindarik
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (537) 256 29 06

reklam logosu
  • firma instagram

Antalya ili Muratpaşa ilçesinde hizmet veren Cihan Yapı 1996 birmilyonnokta üyelerinden bir tanesidir. Siz müşterilerimizin yaşadıkları binaların dış yapıları önemli konular arasında yer almaktadır. Hem dışarıdan bakıldığında güzel bir görüntü olması hem de binanın sağlamlığının artması hem de mevsim şartlarına karşı evlerinizi soğuktan koruma açısından çok önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Sunduğumuz hizmetin ayrıca kalitesi çok önemli bir noktadadır. Hizmetimizi verirken kullandığımız araç gereçlerin, malzemelerin kalitesi çok önemlidir. Bu sebepten dolayı kullandığımız malzemeleri temin ederek büyük bir araştırmadan geçirmek suretiyle en kaliteli malzemeleri seçip ona göre alımlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu hizmeti verirken çalışacak olan ustalarımızın tecrübeli ve deneyimli olması gerekmektedir.

Sunduğumuz hizmetin fiyatını piyasaya göre daha uygun tutmakta ve siz müşterilerimizin çok zorlanmasını engellemekteyiz. Ayrıca kullandığımız malzemelerin hepsini teker teker size göstererek kalitelerinden emin olmanız konusunda içinizi rahatlatmaktayız. Ayrıca ustalarımızın işe alımlarını gerçekleştirirken yaptıkları meslekte uzun süredir çalışıyor olmalarını araştırarak tecrübelerini bu şekilde görmüş olup işe alımlarını o şekilde yerine getirmekteyiz. Ayrıca sunduğumuz hizmeti size verdiğimiz süre içerisinde bitirmekte asla sizleri mağdur etmek kaydıyla süreyi uzatmamaktayız. Bu sayede siz müşterilerimiz de sunduğumuz hizmetten en kısa süre faydalanmaya başlamaktasınız.

Antalya yapı sektörü diye düşünüldüğü zaman her zaman ilk akla gelen şirketlerin en başında geliyor olmak bizim için çok büyük bir gurur kaynağıdır. Siz müşterilerimizin güvenini kazanmak bizleri çok mutlu etmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR