• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bison Restaurant Cafe Bar

Adres :

Saray Mahallesi Atatürk Cad. Alaaddin Sokak No 5 Alanya/antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 821 72 69
Bison Restaurant Cafe Bar firması olarak Antalya-Alanya'da ingiliz kahvaltı salonu,alakart restaurant,steakhouse resturant olarak hizmet vermekteyiz.
Bulunduğumuz lokasyonda çok uzun zamandır faaliyette bulunmakta olan firmamız göstermiş olduğu hassasiyetle, üretim portföyü ile ve hizmet anlayışı ile beraber parmak ısırtan sonuçlara imza atmaktadır.Şuan itibariyle pek çok alanında lider konumda bulunan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır. Böylece pek çok firma içinde bir referans noktası oluşturmaktayız.
Gıda sektörünün lider firması konumunda olan firmamızın bulunduğu konumu muhafaza etmesindeki en önemli etmenlerden bir tanesi müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve memnuniyetlerini sağlama adına gösterdiğimiz özendir. Müşteri taleplerinin her defasında standart ve kalitede bir düşme olmaksızın ve tam zamanında karşılanıyor olması firmamıza olan güveni devam ettirmede oldukça etkilidir.
Sektörde lider firma olmanın vermiş olduğu sorumlulukla beraber takım ruhu ile çalışmakta olan kaliteli bir ekibiz. Bundan dolayı her gün yeniliklerle karşınıza çıkmakta ve bir marka değer olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR