• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bizim Köy Sepeti

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yağmur Yiğiner

Bizim Köy Sepeti,1950 yılından bu tarafa nesilden nesile aktarılan tarif ve yöntemlerle doğal yöresel ürünler ile turşu üreten ve ürettiği ürünleri yakın çevresine, eş ve dostlarına hediye eden bir ailede yaşayan genç kadın girişimci tarafından hayata geçirilmiştir.

Bizim Köy Sepeti’nin doğuş hikayesi;

Eğitim ve öğretimimi İstanbul Üniversitesi’nde sürdürdüğüm yıllarda ailem tarafından getirilen bizim için normal, olağan yöresel lezzetlerin arkadaşlarımız tarafından bu güne kadar tatılmadığını fark ettim. Bizim köyden gelenturşu, salça, tereyağ, kahvaltılık ezme, bal, marmelat, reçel, sucuk, etgibi ürünleri arkadaşlarımıza ikram ederken, karşılaştıkları farkılı lezzet karşısındaki şaşkınlıkları aslında onların bu güne kadar doğal ürünleri tatmadıklarını gösterdi. Bizim Köyün doğal ev yapımı ürünlerinin ne kadar lezzetli ve değerli olduğunu üniversite yıllarında şahit oldum.

Üniversitenin bitmesiyle kendi işimi kurma fikri bende oluştu.Bizim Köy Sepetiismi ile firmamızı oluşturarak köyümüzde ürettiğim veya komşularımıza kendi oluşturduğumuz standartlarımızla ürettirdiğimiz ürünlerin satışına başladık. Bizim Köy Sepeti olarakBizim Çubuk Turşuları,Bizim Köy Tarhanası,Bizim Köy Sucukları,Meşhur Bizim Köy Ürünleri, Meşhur Bizim Köy Tarhanası, Meşhur Bizim Çubuk Turşularıgibi kendi oluşturduğumuz markalarımızla ürünlerimizin satışını yapıyoruz.

Yıllar geçsede, ürünlerimize olan talepler artsada kalitemiz ve lezzetimiz aynı kalmaya devam. ediyor. Bizde sadece ürün kapasitemiz ve ürün çeşidimiz artmaktadır.

www.bizimkoysepeti.comsayfamızdasatılan tümürünlerimiz baştabizim köyileÇubukve yöresinden bazı ürünler de bize özel olarak ürettirdiğimiz gerçek yöresinden ve o yöreninen meşhurmarkalarından sizin için özenle tedarik ettirdiklerimizdir. Ev YapımıYöresel Ürünlersipariş üzere özel olarakyöresindengetirilmekte, bu sayedeen tazevesağlıklıbiçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellikler yöreye has ürünler olması, ev yapımı olmaları, geleneksel yönetemlerle üretilmeleri, doğal ve taze ürünlerden yapılmalarıdır.

Özel YÖRESEL, ORGANİK ve DOĞAL ÜRÜNLERİMİZİkeşfetmeniz ve afiyetle yemeniz dileğiyle…

Bizim Köy Sepeti olarak bize;

0 552 808 35 37 Numaralı WhatsApp hattımızdan veya www.bizimkoysepeti.com internet adresimizden ulaşabilirsiniz.

Sayfamızda Bizim Çubuk Turşuları markasıylaSalatalık, Lahana,Karışık, Biber, Yakan Acı Biber Turşularıbaşta olmak üzere 30 çeşit turşu sayfamızda toptan ve perakende satışı yapılamaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar