• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bizim Src Psikoteknik

firma adresi

Adres :

Bahçelievler Atatürk Bulvarı No : 25 / A ( Aras Kargo Yanı ) Yozgat » Sorgun
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çağrı Delibaşı - Cihan Delibaşı
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 218 84 53
firma wp

Whatsapp 2:

0 (545) 518 79 66

reklam logosu
  • firma instagram

Src kursu alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Bizim Src Psikoteknik, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın en temel amacı, müşteri memnuniyeti anlayışı ile bütün hizmetlerini sunmaktır. Bu doğrultuda da en kaliteli ve en iyi eğitim hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Uygun bir fiyata kaliteli bir eğitim için bizi seçebilirsiniz. Alanında deneyim sahibi ve profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yozgat src kursu sektöründe yer alan firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Firmamızın ürün ve hizmetlerinden bazıları ise şunlardır; src belge sınavları, psikoteknik değerlendirme, psikoteknik belge alma, uluslararası yolcu taşımacılığı belgesi, src kursu gibi birçok ürün ve hizmetimiz mevcuttur. Bu ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize en kusursuz bir biçimde sunuyoruz.

Firmamız, bütçe dostu fiyatları ile ön plana çıkmıştır. Sizler de src belgesi ve psikoteknik belgesi almak istiyorsanız firmamızdan eğitim alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz alanında uzman bireylerden oluşmaktadır. Sizlere kolay bir şekilde dersleri öğreteceklerdir. Müşteri memnuniyeti garantili bir src kurs merkeziyiz. Firmamıza gelip önemli avantajlarımızdan yararlanma imkânı elde edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek çok kolay bir işlemdir. Detaylı bilgi almak için, kafanıza takılan herhangi bir konuda bizlere danışmak için merkezimizi arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyacağız. Sizler de src belgenizi güvenle bizden alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR