• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bkt Lojistik Altyapı Hizmetleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sebahattin Arslantaş

Bursa tesisat ve bakım onarım sektöründe profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz. Tesisat üzerine gerçekleştirilen tüm çalışmalar mutlaka kalite standartları içinde gerçekleştirilmelidir. Eğer yapılan çalışmalarda herhangi bir hata yapılırsa maddi ve manevi anlamda zarar yaşanacaktır. Firma olarak bugüne kadar daima müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirdik. Değerli müşterilerimizin maddi ve manevi anlamda zarara uğramaması adına tüm çalışmalarımızı profesyonellikle gerçekleştiriyoruz.

Geniş kapsamlı hizmet verebilmek adına tam donanımlı bir şekilde çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına her zaman en doğru çözümleri sunmak için yüksek kaliteye sahip ürünler kullanıyoruz. Tesisat alanında yapılan çalışmalarda kalitesi düşük malzemeler kullanılırsa yapılan çalışma uzun ömürlü olmaz. Bunun bilincinde bir firma olduğumuz için her zaman kaliteli malzemelerle çalışmalar düzenlemekteyiz. Bu sayede vermiş olduğumuz hizmet sonrasında değerli müşterilerimizin sorun yaşamasını önlemiş oluyoruz. WC pisuar tıkanıklığının açılması için hizmet veriyoruz. Tıkanmış mutfak giderlerinin açılması için çalışmalar düzenliyoruz. Alt yapı tadilat işlemleri yapıyor, vidanjör hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda havuz temizliği için hizmet veriyoruz. Geniş kapsamlı hizmet verecek donanıma sahibiz.

Ev ve iş yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz çalışmaları güvenle ekibimize yaptırabilirsiniz. 7/24 aktif olarak hizmet veren firmamızı ihtiyacınız doğrultusunda arayabilir, yardım alabilirsiniz. İşini özenle ve dikkatle yapan ekibimizle sizlere bu alanlarda hizmet vermeye devam edeceğiz. Profesyonel tesisat işlemlerinden uygun fiyat aralığında faydalanmak adına firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR