• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Umut Aperatif

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Umut Demir

Aperatif yiyecekler, kısa sürede hızlıca tüketilebilecek ve tam olarak doygunluk sağlamadan sadece açlığı yatıştıracak ürünler gibi algılanıyor. Oysa doğru ürün doğru noktada tüketilirse bir aperatif olmanın çok daha ötesine geçebilir. İçi dolu, içeriği zengin, malzemeden kısılmamış ve eksiksiz hazırlanmış bir aperatif en güzel ana yemeklerden çok daha doyurucu olabilir. Bunun için ihtiyacınız bursa Nilüfer’de faaliyet gösteren Umut Aperatif işletmemizdir.

Bursa fast food sektöründe işletme olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyoruz. Gerek menü alternatifimizin zengin olması gerekse ürün kalitemiz bizi kısa sürede en çok tercih edilen ve tavsiye edilen fast food salonu haline getirmiş bulunuyor. Yenilikçi, dürüst, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet ilkesiyle devam ettiğimiz yolumuzda kendimizi daima geliştiriyoruz. Doğal malzemeler kullanarak deneyimli ustalarımız tarafından lezzetlerimiz özenle hazırlanıyor, gerek ürünlerimizin malzeme tercihinde gerekse hazırlama koşullarında hijyen olgusundan taviz vermiyoruz. Her biri alanında sertifikalı ürünleri kullanıyoruz.

İşletme olarak özellikle et ve et mamulleri tercihinde standart kalitemizden asla taviz vermiyor, sektör içinde kendimizi daima yenileyerek her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde yer alıyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyerek ihtiyaç ve isteklerinizi başarıyla tespit ediyor, tam zamanında, istenildiği gibi servisini gerçekleştiriyoruz. Yeniliklere açık performansımızla daima daha geniş kitlelere ulaşabilmeye çaba gösteriyoruz. Mekânımızda benzersiz lezzetlerimizi tercihe sunduğumuz gibi ev ve iş yerlerine de ulaştırıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar