• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blacksea Car Rental Hopa

Adres :

Artvin Hopa Artvin » Hopa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Certioğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

blackseacarrental@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 732 11 28

Araçları günlük ulaşımlarımızı sağlama esnasında çok sık bir şekilde kullanmaktayız. Kendi yaşam alanlarımızda kişisel araçlarımızı tercih ederken, bu alanlardan uzaklaştığımızda, turistik bir gezi sürecinde, iş seyahat sürecinde ve buna benzer birçok nedenden ötürü ulaşımımızı sağlayabileceğimiz kişisel araçlara gereksinim duymaktayız. İşte burada devreye araç kiralama konusunda hizmet veren kurumlar devreye giriyor. Blacksea Car Rental Hopa olarak bizlerde bu konuda gerekli olan güvenilir ve profesyonel hizmetleri sunan bir kurumuz.

Blacksea Car Rental Hopa olarak Artvin ilinin Hopa ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri bizlerde vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir, modern, bakımlı, sağlam, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Artvin rent a car alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurumsal yapıya bürünmüş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli seviyenin korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük emek ve çaba sarf etmekteyiz.

İşletmemizde siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız olan araç model ve genişliğine uygun olarak gerekli olan modellerin sunumunu sizlere yapmaktayız. Araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde kontrol ettirmekteyiz. Bu sayede olası bir araza riskine karşı sizlere maksimum seviyede korumaktayız. Profesyonel bir süreç eşliğinde, uygun fiyatlar ile sizlere araç kiralama konusunda gerekli olan destekleri sağlamaktayız. Blacksea Car Rental Hopa olarak sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR