• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Black&white Kuaför

Adres :

Bağdat Caddesi Noter Sokak 28/b Şaşkınbakkal Suadiye Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-
Salonumuz 1992 yılında şaşkınbakkal da hizmete girmiştir.
Salonumuzda tecrübeli ve kişiye özel hizmet veren ekibimizle ; müşterilerimizin bizimle geçirdiği vakitte mutlu huzurlu ve rahat bi hizmet sunmaktayız.
Kurulduğu günden bugüne kadar, kadrosunda çalışan ekibin üstün özveri ve çalışmalarıyla kuaför camiasına demir atan Black&white Halka hizmet ve üstün sanat anlayışıyla yola çıkan sanatın ve modanın merkezi olma yolundadır

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

Black&white Kuaför firması olarak bizler kurulduğumuz dönemde küçük birer firma olsak da gelmiş olduğumuz bu evrede kendi değerlerimizi kaybetmende ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlediğimizi ve bunun en açık delili de sizlerin sevgisi ve beğenisini kazandığımızı göstererek ifade edebiliriz. Sadeceİstanbul -Kadıköy şehirlerinde değil bütün ülkeye açılma inancımız sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetten büyük zevk alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR