• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Black&white Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Salonumuz 1992 yılından beri siz değerli müşterilerimize saç tasarımı, makyaj ve kişisel bakım alanında hizmet sunmaktadır. Size en uygun saç modeli, makyajı seçerek güzelliğinizi ön plana çıkaracak çalışmalara imza atmaktadır. Black&White Kuaför olarak sizlere uygun fiyata kaliteli ve güzel bir hizmet sunmak için yanınızdayız.

İşletmemiz İstanbul ilinin Kadıköy ilçesindeki şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Black&White Kuaför olarak kurulduğumuz günden buyana geçen uzun süre içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı, uygun fiyatlı ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunmamızdan dolayı İstanbul kuaför sektöründe önemli bir değere sahibiz. Bu değerin korunmasında ve geleceğe güvenle bakarak, yenilikçi yapımızla daha ilerilere gidebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kurumumuzda alanında uzman, eğitimini almış, uzun yıllar tecrübe edinmiş, güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere hizmet etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler arasında her tür saç modeli yapımı, gelin saç modeli tasarımı ve makyajı, saç boyama işlemi, makyaj, en son moda oje tasarımları ve kalıcı makyaj, kalıcı oje gibi işlemler kurumumuzda yapılmaktadır. İşlemler sırasında hijyen konusuna ve kişisel malzeme kullanımı konusuna büyük önem gösterilmektedir.

Eğer sizlerin de kişisel bakıma ihtiyacı varsa ve hem uygun fiyata hem de kaliteli, güler yüzlü, memnuniyet ile ayrılabileceğiniz bir kurum arıyorsanız Black&White Kuaför olarak doğru adrese geldiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyarız. İletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR