• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bleksi Bebek Tasarım Evi

Adres :

Yazır Mah. Akkonak Sok . Selcuklu Park Sitesi A3 Blok No 5 Daire 8 Konya - Selcuklu Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Huriye Aygün

E-Posta Adresi :

huriyemurat_34@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 648 84 37

Whatsapp 2:

0 (544) 648 84 37

Bleksi Bebek Tasarim Evi olarak Konya-Selçuklu dakişiye özel dikimanne kız kombinanne ogul kombin baba ogul kombin dogum günü kıyafetleri baby shower kombinleri okul etkilieri kıyafetleri kombinleri swit takımlar özel kombinler aile kombinlerihizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR