• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emre Döner Sulu Yemek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Bakırcı

Konya’nın Selçuklu ilçesinde faaliyet göstermekte olan Emre Döner Sulu Yemek işletmesi olarak bizler sulu yemek alanında Selçuklu’nun en zengin menü seçenekleriyle hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Farklı damak zevklerine sahip olan müşterilerimizin bir arada yemek yiyebilmesi için döner menülerini de servis edebilen bir işletme olarak bizler Selçuklu’da en sevilen restoranlardan biri olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Konya restaurant aradığınız döner ve sulu yemek lezzetini bulabileceğiniz işletmemizin geniş ve ferah salonlarında sizleri ağırlamak üzere beklemeye devam ediyoruz.

Izgara menülerinden kebaplara, çorbalardan zeytinyağlı yemeklere, sulu ev yemeklerinden tatlılara kadar tüm ürünlerde sizlerin damak tadına en uygun lezzetleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Günlük olarak değişen yemeklerimiz sayesinde bizleri devamlı olarak tercih eden müşterilerimizin yeni lezzetlerle günü geçirmesini sağlarken her zaman güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Yemeklerin yapılma aşamalarından sunumlarına kadar ustalarımız tarafından özenle hazırlanmış olan lezzetlerin tamamını sizlere en kaliteli haliyle ulaştırmayı sürdürüyoruz.

Kullanmakta olduğumuz ürünlerin tamamında günlük taze olarak temin ettiğimiz etleri, sebzeleri kullanmaya özen gösteren bir işletme olarak bizler içeceklerimizde de aynı hassasiyetle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Tatlı çeşitlerinde de yine aynı şekilde en taze haliyle ikramları sizlerle buluştururken bizler sulu yemek ve döner menülerinde aradığınız tüm lezzetleri bir arada karşınıza en iyi sunumlarıyla çıkarmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR