• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blessya Güzellik Merkezi

Adres :

Halilağa Mahallesi Gölbaşı Caddesi İpekyolu Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ruşen Şen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 635 65 18

Van merkezde halka güzellik ve bakım hizmeti sunmakta olan Blessya Güzellik Merkezi isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com ailesine katılarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Adından sıkça söz ettiren kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Bakım ve güzellik denince akla ilk gelen isim olmayı başaran değerli firmamız, tecrübeli çalışanları ile son derece kaliteli bir hizmet sunarak harikalar yaratmaya devam ediyor. Oldukça uygun fiyata hizmet sunan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine de büyük bir önem veriyor ve bunun için canla başla çalışıyor.

Van güzellik merkezi, saç keratin bakımı, el ve ayak bakımı, cilt bakımı ve gözenek sıkılaştırma işlemi, altın oran kaş tasarımı, ipek kirpik uygulaması, jel tırnak uygulaması, kalıcı makyaj, manikür pedikür, lazer epilasyon ve saç tasarımı gibi yüzlerce hizmet ile karşınızda. Uygun fiyata birçok bakım hizmeti alabileceğiniz firmamız, müşteri sağlığına son derece önem veriyor ve sağlıklı bir hizmet vermek için her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor. Ayrıca firmamız her müşteriden sonra kullandığı cihazları tekrar temizleyip yeni bir kullanıma hazır hale getiriyor. Oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan değerli firmamız, randevu sistemini uygulayarak karmaşaya da engel oluyor.

Son derece kaliteli ve güvenilir bir bakım hizmeti almak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Sizler de randevu sistemi ile müşteri olan değerli firmamıza ulaşabilir ve dilediğiniz zamana bakım randevusu alabilirsiniz. Ayrıca bizleri daha yakından tanımak isterseniz sosyal medya hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR