• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blue Elektronik Dijital Ölçme Sistemleri ( Gebze Elektronik Dijital Ölçme Sistemleri )

Adres :

Özgrülük Mahallesi Aşık Veysel Caddesi No : 26 / E ( Çayırova ) Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Eroğlu - Süleyman Efe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 214 90 89

Whatsapp 2:

0 (534) 917 29 60

Kocaeli ilinde faaliyette bulunan Blue Elektronik Dijital Ölçme Sistemleri birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Bölgede en iyi hizmeti, kaliteli makineler ile sizlere sunan firmamız daima hizmetinizdedir. Alanında uzman çalışma ekibiyle işletilen firmamız sizlere kesintisiz bir hizmet sunmaktadır.

İhtiyacınıza yönelik makineler ile sizlere en iyisini sunmaktayız.Kocaeli Gebze makinesektöründe kaliteli makinelerimiz ile ön plana çıkan bir firmayız. Sizlere daha iyisini sunmak için satışa sunduğumuz makinelerimizin son derece kaliteli ve güvenli olmasına önem göstermekteyiz. Firmamıza gelerek, ürünlerimize kendiniz bakarak ne kadar iyi ve kaliteli yapıldığını görerek bizi tercih etmenizin ne kadar doğru olacağını anlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz yerli üretim olup sudan, yağdan ve pislikten etkilenmemektedir. Ayrıca ürünlerimiz çelik cetvel ve manyetikten oluşmaktadır. 2 yıl garantileri olup hiçbir sorun yaşamadan güvenle kullanabileceğiniz ürünler olmaktadır. Ayrıca firmamızın 7/24 ve tüm illere teknik servis desteği ile sizlere kesintisiz bir hizmet sağlamaktayız. Bunun yanı sıra firmamız, CNC’ler için cam ve altın şerit cetvel ve satış montajı yapmaktadır. Bunlar gibi daha birçok faaliyeti bulunan firmamıza gelerek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Firmamız tüm bu makineleri en uygun fiyatlara alabilmeniz için size uygun bir ücret çizelgesi oluşturmaktadır. Diğer firmalara kıyasla daha uyguna alabileceğiniz ürünleri ve birçok işlemimizi sizlere sunmaktayız. Siz de bu uygun fiyat tarifesinden yararlanmak isterseniz firmamıza uğrayabilirsiniz. 7/24 hizmetimiz ile bizlere her an ulaşabilirsiniz.

[email protected]

BENZER FİRMALAR