• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blue Garden Kır Bahçesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Demet Saatçi

Afyonkarahisar restoran sektöründe kurulduğu günden yana Blue Garden Kır Bahçesi, sizlerle beraber en güzel günleri paylaşmış, siz değerli dostları için hem eğlencenin hem de hoş sohbetin mekânı olmuştur.

Blue Garden Kır Bahçesi sektörünün öncü firmalarından olup, alanında en yeni fikirlerle her zaman hizmet skalsını genişletir. Özel günlerin davetleri için oldukça sık tercih edilen Blue Garden Kır Bahçesi, doğum günlerinden baby shower kutlamalarına, nişan törenlerinden sünnet törenlerine çok farklı davete ev sahipliği yapar. Bunun yanında gün içinde buluşacağınız, güzel tatlar deneyeceğiniz mekânda grup toplantı ve yemeklerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet alanının oldukça geniş olduğu firmamız, lezzet konusunda gösterdiği hassasiyet ile de başarı çıtasını her zaman yukarı taşır. Hoş sohbetlere eşlik eden tatlar deneyimli, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Yeme içme, eğlence sektöründe aradığınız her şey burada. İster gün içinde keyifli anlar geçirin, isterseniz büyük bir parti verin, isterseniz en özel gününüzü kutlayın biz sizinle en iyi için birlikte olmaya, canlı müzik eşliğinde keyifli anları paylaşmanın da adresi olmaya devam edeceğiz.

Ekonomik fiyat uygulamalarımız da dürüst, ahlaklı ve siz değerli müşterilerimizin talepleri odaklı çalışmamızın ilkelerindendir. Bizler Blue Garden Kır Bahçesi ailesinin her geçen gün büyümesinden mutluluk duymaktayız. Sizin isteklerinizin bizler için yön belirleyici olduğunu unutmadan her geçen gün başka bir hizmetle karşınızda olmaktan gurur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR