• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Boldi Kumrucu Sinan

firma adresi

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Degol Caddesi No: 20 Beşevler Metro Çıkışı ( Bahriyeüçok Parkı İçerisi ) Ankara » Çankaya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yavuz Aytekin
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]

  • firma instagram

Hızlı lezzetlerin adresi Boldi Kumrucu Sinan, kısa sürede hazır olan yiyecekleri ile açlık anlarınızın kurtarıcısı olmak için çalışmaktadır. Ankara yeme içme ve eğlence sektöründe, müşterilerimiz için ürünlerimizi hazırlamaktayız.

Büyük şehirlerde yaşanan yoğun iş temposu ve trafik, çoğu zaman yemek yemeye fırsat vermemektedir. Bu yoğun hayat temposunda lezzetli yiyeceklerimizi sizler için hızlı bir şekilde hazırlamaktayız. Dükkânımız geç saatlere kadar müşterilere hizmet vermektedir. Fastfood yiyecek türlerimiz ile doyurucu lezzetler elde ediyoruz. Bütçe dostu menülerimiz sayesinde müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz.

Kumru, döner, hamburger menü ve tost çeşitlerimiz her damak zevkine hitap etmektedir. Yiyeceklerimizin tamamı kaliteli gıdalar kullanılarak üretilmektedir. Müşterilerimiz için sağlıklı koşullarda üretim yapıyoruz. Önceliğimiz memnuniyetinizi kazanmaktır. Özenle hazırladığımız dana köftemiz ile hamburger konusunda iddialıyız. En kaliteli etler ve taze ürünler ile hazırladığımız burgerler günlük taze olarak hazırlanmaktadır. Donmuş gıda kullanmamaktayız. Pek çok kişi tarafından çok sevilen kumru, pişirme tekniklerimiz sayesinde en lezzetli halinde sizlere sunulmaktadır.

Deneyimli ustalarımız, siparişlerinizi özenle ve hızlı bir şekilde hazırlamaktadır. Kuryelerimiz, sipariş oluşturmanız halinde istediğiniz yiyecekleri soğumadan sizlere ulaştırmaktadır. Öğrencilere özel kampanyalarımız ile öğrenci müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Tost çeşitlerimiz ve pratik hem de doyurucu olmaktadır. Günlük taze şekilde kullandığımız tost ekmekleri sayesinde, ürünlerimizin kalitesi artmaktadır. Sizlerde doyurucu, kaliteli malzemeler ile üretilmiş aynı zamanda uzun süre beklemenize gerek kalmayacak yiyeceklere ulaşmak istiyorsanız, iletişim numaramızdan sipariş oluşturabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR