• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yumurcak Abi

firma adresi

Adres :

- Ankara » Çankaya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Utku Koçoğlu
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (538) 079 54 97

reklam logosu
  • firma instagram

Yumurcak Abi işletmesi olarak siz müşterilerimize Ankara ili Çankaya ilçesinde çok önemli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet çocuklarınızı mutlu edecek bir konumda yer almaktadır. Çocuklarınız için özel olan her gün hizmet vermekte ve bu özel günlerini çok daha mutlu olacakları hale getirmekteyiz. Çocuklarınızın mutlu olacağı şekilde oyunlar, danslar, süslemeler, yüz boyamaları gibi hizmetler sunmakta ve çocuklarınızın kendilerini çok iyi hissetmelerini ve mutlu olmalarını sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmetin her özelliğinden önce çalışan elemanlarımız çocuk sevgisine sahip kişilerden oluşmakta ve çocuklarınıza her zaman çok iyi davranmaktadırlar. Çocuklarınızın mutlu olmasını sağlayacak şekilde sunduğumuz bu hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları sizlere sunmakta ve çocuklarınız için gönlünüzce hizmet alabilmeniz amaçlanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımız çocuklar hakkında detaylı eğitimler almakta ve çocukların hangi oyunlardan, boyamalardan, süslemelerden hoşlandıkları konusunda detaylı bilgilere sahip olmaktadırlar. Bu bilgiler sayesinde çocuklarınızın hoşuna gidecek şekilde detaylı hizmet sunulmaktadır. Çocuklarınıza hizmet olarak uygulayacağımız yüz boyama sırasında kullanılan boyalar en kaliteli şekilde temin edilmekte ve çocuklarınızın cildine en ufak bir zarar vermemektedir. Çocuklarınızın özel günlerinde hizmet alacağınız zaman çalışan elemanlarımızın misafirlerinizden önce evlerinize gelmekte ve misafirlerinizden sonra evlerinizden ayrılmaktadır.

Sizlerin de çocuklarınızı mutlu edecek şekilde hizmete ihtiyacınız var ise eğer Ankara palyaço sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçmek suretiyle hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR