• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bölükbaşlar Oto Kurtarma( Keçiören Oto Kurtarma )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sercan Bölükbaş

Ankara yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız Bölükbaşlar Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Oto kurtarma firmamız yolda kalan araçlar için hizmet vermektedir. Araçlar seyahat halindeyken farklı nedenlerden dolayı yolda kalabilir. araçların yolda kalması durumunda yardım alınacak ilk adres, oto kurtarma firmasıdır. Sektörde verdiğimiz yol yardım hizmetiyle kısa sürede sürücülere çözüm sunmaya özen gösteriyoruz.

Yol yardım sektöründe zaman oldukça önemlidir. Sürücüler yolda kaldığında zamanı doğru değerlendirmelidir. Bizler firma olarak zamanı doğru değerlendirmeye ve zaman kaybı yaşamamaya özen gösteriyoruz. Ekibimiz, yol yardım hizmeti için sürücünün bulunduğu adrese kısa sürede ulaşıyor. Gerekli güvenlik önlemleri alınarak araç, oto kurtarma aracına taşınıyor. Sürücünün isteği doğrultusunda araç, istenilen adrese teslim ediliyor. Seyahat halindeki araçlar farklı nedenlerden dolayı yolda kalabiliyor. Aracın yakıtının bitmesi ya da araç lastiğinin zarar görmesi başlıca nedenler arasında yer alıyor. Aracın kaza yapması ya da araç motorunun arızalanması sonucunda da araçlar yolda kalabiliyor. Bu gibi durumlarda bizler hizmet veriyoruz.

Yol yardım çalışmalarımız için farklı özelliklerde araç kullanıyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında kısa sürede güvenilir hizmet sunuyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan yol yardım hizmetinden güvenle faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir, verdiğimiz hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR