• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bora Oto Cam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kaner Bora - Çağatay Bora

Kırklareli Lüleburgaz’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarını sürdüren Bora Oto Cam firmamız çok geniş bir hizmet yelpazesiyle araçlarınıza dair pek çok konuda çözüm üretmektedir. Araçlarımız marka ve modeli her ne olursa olsun değerlidir. Özellikle ülkemizde artık bir araç sahibi olmak büyük bütçeler gerektirmekte, bu da sahip olduğumuz araçlara daha dikkatli bakmayı gerektirmektedir. Bununla birlikte araçlar zaman zaman hata verebilir. Parçaları eskiyebilir. Bozulabilir ya da hasar alabilir. Bütün bu durumlarda en acil şekilde servis desteği sağlanmalıdır.

Kırklareli otomotiv sektörünün öncülerinden birisi olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, müşterilerimizin yüzde 100 memnun kalacağı çözümler üretiyoruz. Her biri alanında uzman, deneyim sahibi, işinde profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun gereken özeni gösteriyor, bütün uygulamalarımızın uzun ömürlü, güvenli ve kaliteli olmasını sağlıyoruz.

Teknolojinin bütün olanaklarını sonuna kadar kullanıyor, en kaliteli malzemeler ve makinalarla çözüm üretiyoruz. Tüm kasko firmalarıyla anlaşmalı olarak ücretsiz cam değişimi ve diğer hizmetlerimizi sağlayabiliyor, bütçenizi gözetiyoruz. Çok geniş bir hizmet yelpazesi ile çözüm sağladığımız sektörde otomatik kapı kilit sistemlerinin montaj ve tamirinde, kilit tamirinde, cam fitilleri konusunda, dikiz aynaları hususunda, cam mekanizma tamiri ve ayarlarında, hizmet veriyoruz. Yine kapı bilgi değişimi, kapı lastikleri tamiri, kapı ayarı, kapı cam ayarı ve daha fazlasında yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR