• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Boss Klima Kombi ( Ataşehir Klima Kombi Servisi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hamza Ölmez

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

atasehirklimabakimonarim.com

Boss Klima Kombi firması olarak İstanbul'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul teknik servis alanında hizmet veren firmamız Boss Klima Kombi firması olarak birçok evde bulunan klima ve kombi gibi yapılar üzerine hizmet vermekteyiz. Firmamız bu türdeki ürünler için bakım, onarım ve satış hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin yanında firmamız su tesisatı alanında da hizmet vermektedir.

Firmamızın ilk hizmeti klimalar üzerinedir. Genel olarak soğuk hava için kullanılan klimaları sıcak hava üflediği için ısınma aracı olarak da kullanan insanlar mevcuttur. Bu sebeple özelliklede klimayı ısınma amacı ile kullanan kişiler için klima bakımı çok önemlidir. Klimaların uzun ömürlü olması için bakımları yaptırılmalıdır. Firmamız gazı biten klimalar için de gaz dolum işlemi de yapmaktadır. Aynı zamanda klima almak isteyen bireyler için firmamızda 2.el olarak klima satışı yapmaktayız. Tamamen yenildiğimiz klimalarımızın sıfır ürünlerden herhangi bir farkı yoktur ve birden fazla marka seçeneğimiz mevcuttur.

Bir diğer hizmetimiz ise kombi alanındadır. Kombi konutlarda ve iş yerlerinse ortamın ısıtılması için kullanılan bunun yanı sırada sıcak su elde etmek içinde kullanılmaktadır. Firmamız sizlere kombi için de bakım, onarım ve satış hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimiz sadece kombi ile bitmemekte kombinin bir parçası olan kalorifer peteklerinin de temizliğini yapmaktayız. Firmamız 2.el kombi satışı ile de tamamen sorunsuz bir şekilde çalışan ve uzun ömürlü bir şekilde kullanıma uygun kombiler satmaktayız.

ataşehir kombi servisi,ataşehir kombi tamir servis,ataşehir kombi tamir bakımı,ataşehir kombi tamir ustası,ataşehir kombi tamir işleri,ataşehir kombi tamir hizmeti,ataşehir kombi bakım onarım,ataşehir kombi bakım onarım firması,ataşehir kombi bakım onarım hizmeti,ataşehir kombi bakım onarım işleri,ataşehir en yakın kombici,ataşehir en yakın kombi servisi,ataşehir alo kombi servisi,ataşehir klima servisi,ataşehir klima tamir servis,ataşehir klima tamir bakımı,ataşehir klima tamir ustası,ataşehir klima tamir işleri,ataşehir klima tamir hizmeti,ataşehir klima bakım onarım,ataşehir klima bakım onarım firması,ataşehir klima bakım onarım hizmeti,ataşehir klima bakım onarım işleri,ataşehir en yakın klimaci,ataşehir en yakın klima servisi,ataşehir alo klima servisi,ataşehir klima kombi servisi,ataşehir klima kombi tamir servis,ataşehir klima kombi tamir bakımı,ataşehir klima kombi tamir ustası,ataşehir klima kombi tamir işleri,ataşehir klima kombi tamir hizmeti,ataşehir klima kombi bakım onarım,ataşehir klima kombi bakım onarım firması,ataşehir klima kombi bakım onarım hizmeti,ataşehir klima kombi bakım onarım işleri,ataşehir en yakın klima kombici,ataşehir en yakın klima kombi servisi,ataşehir alo klima kombi servisi,

istanbul ataşehir kombi servisi,istanbul ataşehir kombi tamir servis,istanbul ataşehir kombi tamir bakımı,istanbul ataşehir kombi tamir ustası,istanbul ataşehir kombi tamir işleri,istanbul ataşehir kombi tamir hizmeti,istanbul ataşehir kombi bakım onarım,istanbul ataşehir kombi bakım onarım firması,istanbul ataşehir kombi bakım onarım hizmeti,istanbul ataşehir kombi bakım onarım işleri,istanbul ataşehir en yakın kombici,istanbul ataşehir en yakın kombi servisi,istanbul ataşehir alo kombi servisi,istanbul ataşehir klima servisi,istanbul ataşehir klima tamir servis,istanbul ataşehir klima tamir bakımı,istanbul ataşehir klima tamir ustası,istanbul ataşehir klima tamir işleri,istanbul ataşehir klima tamir hizmeti,istanbul ataşehir klima bakım onarım,istanbul ataşehir klima bakım onarım firması,istanbul ataşehir klima bakım onarım hizmeti,istanbul ataşehir klima bakım onarım işleri,istanbul ataşehir en yakın klimaci,istanbul ataşehir en yakın klima servisi,istanbul ataşehir alo klima servisi,istanbul ataşehir klima kombi servisi,istanbul ataşehir klima kombi tamir servis,istanbul ataşehir klima kombi tamir bakımı,istanbul ataşehir klima kombi tamir ustası,istanbul ataşehir klima kombi tamir işleri,istanbul ataşehir klima kombi tamir hizmeti,istanbul ataşehir klima kombi bakım onarım,istanbul ataşehir klima kombi bakım onarım firması,istanbul ataşehir klima kombi bakım onarım hizmeti,istanbul ataşehir klima kombi bakım onarım işleri,istanbul ataşehir en yakın klima kombici,istanbul ataşehir en yakın klima kombi servisi,istanbul ataşehir alo klima kombi servisi,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR