• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keyif Gültekin Pirzola & Kebap

Adres :

Adana Şehir Hastanesi Başhekimlik Karşısı Hayat Park Avm İçi Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bünyamin Düşmez

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 352 72 17

Birmilyonnokta.com kendine yepyeni bir üye edindi ve bu yeni üyenin ismi Keyif Gültekin Pirzola & Kebap. İşini son derece temiz ve hassas yapan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte ve bunu esas alarak günden güne büyümektedir. Kurulduğu günden bu yana durmadan çalışan, çabalayan, büyüyen ve kendini oldukça geliştiren firmamız, yeme içme sektöründe zirveye tırmanmayı başarmıştır. Enfes lezzetleri, eşsiz sunumları ve ferah salonu ile bambaşka bir hizmet sunan firmamız ile henüz tanışmadınız mı?

Adana restaurant, eşi benzeri olmayan lezzetleri ile damak tadınıza uygun bir hizmet sunmaktadır. Her yöreye ait lezzetleri bir arada sunan firmamız, geniş yelpazeli bir hizmet sunmanın ve herkes tarafından bu sektörde görülen tek alternatif olmanın gururunu yaşamaktadır. Şiş kebap, ızgara kebap, kıymalı pide ve daha birçok lezzeti sizler için Adana usulü pişirmekte ve sunmaktayız. Adana denince akla ilk gelen Adana kebabını, hakkını vererek yapmakta ve tam sizlerin damak tadına uygun servis etmekteyiz. Daha iyisini bulamayacağınızı iddia ediyoruz ve sizleri bu iddiayı doğrulamaya davet ediyoruz.

Firmamız işini büyük titizlik ve hassasiyetle yapmaktadır. Müşteri görüş ve önerilerine önem vermekte ve bunları dikkate alarak kendimizi geliştirmekteyiz. Firmamız, evlere veya iş yerlerine de her saat aralığında yemek siparişi ulaştırmaktadır. Sizler de arayarak lezzeti kapınıza kadar çağırabilir ve oturduğunuz yerden enfes yemeklerimizi yiyebilirsiniz. Enfes yemekler yemek hepimizin hakkı.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR