• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bostancı Bolulu Hasan Usta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Yavuz

İnsanlar olarak biyolojik birer varlık olmamızdan dolayı karşılamamız gereken bazı zorunlu ihtiyaçlarımız vardır. Bu ihtiyaçlar arasında en önemlisi beslenme ihtiyacıdır. Bilindiği üzere Türkiye’de yetiştirilen en iyi aşçılar Bolu ilinden çıkmaktadır. Bostancı Bolulu Hasan Usta olarak bizlerde sizlere kurumumuzda en iyi hizmetleri sunma hedefi ile çalışmaktayız.

Bostancı Bolulu Hasan Usta İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul pasta ve pastane sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere serpme kahvaltı çeşitlerimiz, pasta çeşitlerimize, triliçe tatlısı çeşitlerimiz ve içeceklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerimizde kaliteli, doğal, lezzetli ve taze ürünleri kullanmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sağlarken temizlik ve hijyen koşullarına dikkat etmekteyiz. Çalışanlarımız alanlarında uzman, profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerde güzel vakit geçirebileceğiniz kaliteli, lezzetli tatlı ve içecekleri ile hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bostancı Bolulu Hasan Usta iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Bostancı Bolulu Hasan Usta ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR