• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Brothers Garage Oto Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Miraç Akyüz

  • firma fb
  • firma instagram

Günümüzde otomobillerimizin içleri ve dışları ister istemez kirlenmektedir. Kimi zaman bu kirler yüzünden araçların arka camına beni yıka tarzında ifadeler yazılarak otomobilin yıkanma zamanının geldiği haberi verilir. İşte firma olarak bizler de siz değerli müşterilerimize araçlarınız sürekli bir şekilde hem temiz olsun hem de şık görünsün diye İstanbul oto galeri sektörü bazında hizmet vermekteyiz.

Alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız sayesinde araçlarınızın iç ve dış kısmı tertemiz olmaktadır. Araçlarınızı yıkarken kullanmış olduğumuz ürünlerin hepsinin kaliteli olmasının yanı sıra aracınıza da hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Otomobilinizin koltuklarını detaylı bir şekilde temizleme fırsatı sunan işletmemiz, daha birçok hizmet seçenekleri ile de karşınızdadır. Bu hizmetler; pasta cila, seramik kaplama, motor yıkama ve boya koruma şeklindedir. Tamamen sizi düşünerek gerçekleştirmekte olduğumuz bu hizmetler sayesinde sizler de rahat bir nefes alacaksınız. Hiçbir şekilde dert yok, tasa yok. İşlemlerimizi uygularken hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet verdiğimizden hiç şüpheniz olmasın. Sosyolojik olarak her kesimin firmamızdan faydalanabilmesi için uygulamış olduğumuz fiyat politikalarımız gayet uygundur.

Kaliteden asla taviz vermeyen işletmemiz, aracınızın temizliğini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. İçiniz rahat bir şekilde otomobilinizi bizlere emanet edebilirsiniz.

Son olarak firmamızı var olan sosyal medya hesaplarından takip edebilir, telefon numaralarımızdan rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar