• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bs Aktif Yaşam ve Beslenme Kulübü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Yücel - Serpil Dalgıç Yücel

Günümüz toplumunda hemen her bireyin ihtiyaç duyduğu gıda takviye ve dengeleyici ürünlerin en güvenilir adresi olan ve çok uzun yıllardır bu piyasanın en bilindik markası olan Herbalife ürünlerinin hiçbir sorun ya da şüphe yaratmadan güvenle satın alınabileceği en doğru ortamı Mersin Toroslar danışmanlık hizmetimiz ile müşterilerimize sunuyoruz.

Düzenli spor ile uğraşanların hâlihazırda bildiği ve kullandığı bu ürünlerin yalnızca vücut geliştirme, profesyonel spor gibi dallarda kullanıldığı yanılgısı genel bir yanlış yanılgıdır. Zira bu ürünler çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olarak bireyin hayat kalitesini doğrudan etkileyen ve her uğraştan her kişinin ihtiyaç duyacağı gereksinimleri karşılayan ürünlerdir. Bu ürünler arasında en yaygın olarak tercih edilenlerin başında gelenler;

Cilt bakım- Cilt sağlığı ürünleri Sağlıklı beslenmek için uygun takviye ürünleri Kilo vermek isteyenlerin kullanımı için üretilen sağlıklı kilo verme yardımcı ürünleri Kilo almak isteyenlerin kullanımına sunulan gıda takviyesi ürün çeşitleri Spor ile uğraşanların mutlak suretle kullanmalarına ihtiyaç duyacakları takviye ürünleri Beslenme bozukluğu yaşayanlar için kullanılabilecek doğal besin ürünleri.

Bu ürünlerin piyasa içerisinde çok tercih edilmesi dolayısıyla bazı kötü niyetli kişilerce sahtelerinin üretildiği ve satışa sunulduğu bilinmektedir. Bu sahte ürünlerden kaçınmak için tercih edeceğiniz güvenilirliği bilinen firmamız ile sağlıklı ve doğal bir destek ile hayatınızı daha keyifli hale getirebilir ve en doğru ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR