• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buket Çiçek Evi

Adres :

Duralialıç Mahallesi Şehitler Caddesi 47/ D Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Artuç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

buketcicekevi06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 349 22 60

Whatsapp 2:

0 (553) 419 00 99

Whatsapp 3:

0 (542) 349 22 60

Whatsapp 4:

0 (553) 419 00 99

Buket Çiçek Evi

Buket siparişi, çelenk siparişi, araba süslemeleri, organizasyon, ev süslemeleri, parti cafe süslemeleri, alo çiçekçi, açılışlara özel çelenkler, gelin arabası sünnet arabası süslemeleri, özel gün süslemeleri, teraryum, kız isteme çiçeği, orkide ve a dan z ye çiçekçilik olarak Ankara Mamakta hizmet vermekteyiz.

Çiçekçilik sektörünün öncüsü olan Buket Çiçek Evi firması olarak çiçekçilik sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız. Bu nitelik kapsamında Buket Çiçek Evi firması olarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.

Buket Çiçek Evi firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR