• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bulut Balık Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Bulut

Bulut Balık Evi olarak Gaziantep Şahinbey’de faaliyet gösteren işletmemiz yıllardır kalitenin, güvenin ve özverinin değişmez adresi konumunda bulunmaktadır. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizin Gaziantep gibi denize kıyısı olmayan bir ilinde de deniz mahsullerinin tüketilebilmesini sağlıyoruz. Bunun için hummalı bir çalışma süreci yürütüyor, en güvenilir firmalarla iş birliği yaparak taptaze, lezzetli deniz mahsullerimizin siz değerli müşterilerimizle buluşmasını sağlıyoruz. Hem onlarca çeşit balığımızı taptaze şekilde, istediğiniz gibi satışa açıyor hem de restoranımızda hazırlayıp sevdiklerinizle, dostlarınızla birlikte keyifle tüketebilmenizi sağlıyoruz.

Gaziantep restaurant sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak alanında deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan, sürekli kendini geliştirmeyi gaye edinen bir ekiple çalışıyoruz. Hem malzemelerimizin temininde hem de hazırlanış ve servis aşamalarında hijyene azami dikkat ediyoruz. Ürünlerimizin malzeme tedarikinde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımız dışına kesinlikle çıkmıyoruz. Tamamı sertifikalı, güvenilir, tanınmış malzemeleri işletmemize dahil ederek ürünlerimizde kullanıyoruz. Sadece en güzel deniz mahsulleri çeşitlerini değil en sağlıklı mahsulleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Bulut Balık Evi olarak sürekli değişen ve gelişen sektör içerisinde bizler de kendimizi yeniliyoruz. Yıllardır ortaya çıkan gelişmelerin kısa sürede bünyemizde hayat bulmasını sağlayarak fark oluşturuyoruz. Teknolojinin en son imkanlarını işletmemize dahil ediyoruz. Restoranımızda en güzel lezzetlerimizi beğeniye açtığımız gibi alo paket sipariş hattımıza ulaşmanız halinde evlere ve işyerlerine de ürünlerimi taptaze şekilde ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR