• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bumeil Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Meral

Klasik bir şekilde hazır ürünler ve tarifler ile hizmet vermekte olan ve yapısı değişmeyen kafeterya işletmeleri yerine çok daha farklı ve el emeği ürünler ile hizmet sunan bir kafeterya tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi bir yapı sayesinde çok daha lezzetli ve keyifli seçeneklere ulaşabilir daha özel bir tüketim gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, bu tür bir işletmeye ulaşabilmek için Balıkesir Burhaniye ilçesinde Bumeil Cafe sayesinde istediğiniz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bumeil Cafe işletmesi olarak sizlere Balıkesir eğlence sektörü içerisinde özel bir kafeterya yapısı ile hizmet veriyoruz. Bu kafeterya yapısı sayesinde el emeği ile özel şekilde üretilmiş kahvaltılık ürünler, börek çeşitleri, Ayvalık tostu, içli köfte, hamburger, çiğ börek, pizza, tatlılar, mantı, gözleme, künefe, paçanga böreği ve Boşnak böreği gibi birçok seçenek yer almaktadır.

Gündelik olarak birebir mutfaklarımızda hazırladığımız bu ürünleri size sunmamız sayesinde hem güzel bir kahvaltı hem de atıştırmalık seçenekler elde edebilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile işletmemizi tercih ettiğinizde, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sıcak servisler ile çok özel lezzetlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız sizler için hizmet verdiği ilk günden bu yana her zaman orijinal ve hassas yapısını korumaya özen göstermektedir. Bu nedenle özel siparişler ve organizasyonlar gibi noktalarda da firmamız üzerinden hizmet alabilirsiniz. Firmamız sizin için 365 gün hizmet vermeyi benimsemiş bir yapı ile Burhaniye ilçesinde özel sunumlar ve servis hizmetleri sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR